"Lato z Radiem" - czyli najpopularniejsza polska audycja Programu Pierwszego Polskiego Radia razem ze swoim plenerowym studiem dotarła do Stegny. To jeden z ponad 60 przystanków podczas radiowej, wakacyjnej podróży i niepowtarzalna okazja do tego, by spotkać dziennikarzy radiowych.

Plaża, morze i słoneczna pogoda. Do tego dawka muzycznych przyjemności i ciekawe rozmowy. To wszystko w plenerowym studiu najpopularniejszej polskiej audycji "Lato z Radiem" radiowej Jedynki. Dzisiaj prosto ze Stegny.

Stegna to jeden z wielu przystanków na trasie audycji "Lata z Radiem", ale też jedyne miejsce, gdzie powstał bulwar "Radiowej Jedynki". W tym roku odsłonięto tu kolejną, symboliczną ławeczkę poświęconą audycjom Programu Pierwszego Polskiego Radia.

"Lato z Radiem 2018" to przede wszystkim spotkania ze słuchaczami. Na mapie radiowych podróży ponad 60 miejscowości.

Tegorocznej odsłonie "Lata z Radiem" towarzyszy także akcja "Po pierwsze zdrowie", której częścią są Mobilne Centra Medyczne. Miejsca, gdzie mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z badań i porad lekarzy specjalistów.

Zwieńczeniem wakacyjnej radiowej podróży będzie największa w Polsce letnia, plenerowa impreza muzyczna, czyli Festiwal Lata z Radiem, który odbędzie się w Gdyni 26 sierpnia.