Długie lub krótkie, białe, czy ecru? Z koronką lub bez. Przed takimi wyborami stoją wszystkie panny młode. Panowie są trochę mniej wymagający, ale też nie chcą wyglądać gorzej od swoich partnerek. W Gdańsku rozpoczęły się 13. Targi Ślub i Wesele i nie brakuje na nich par, które z wypiekami na twarzach poszukują inspiracji na swoje ceremonie ślubne i wesela.

Targi Ślub i Wesele, to kopalnia pomysłów dla młodych par. Można tu znaleźć wszystko - począwszy od ubrań, skończywszy na podróżach poślubnych. Aby ślub był taki, jakim go sobie wymarzyliśmy, warto poświęcić na przygotowania do niego przynajmniej rok. Największy dylemat, przyszłe panny młode mają z sukniami. W tym roku najmodniejsze są dekolty... na plecach. Istotną rolę w wyborze kroju sukni odgrywa figura panny młodej.

Choć to kobieta jest gwiazdą ceremonii, to przyszły mąż też nie chce wypaść gorzej. Obrączki - symbol trwałości związku małżeńskiego, miłości i wierności. Tutaj wybór też nie należy do łatwych. Jednak pary młode najczęściej decydują się na klasyczne wzory. Kiedy obrączki znajdą się już na palcach młodej pary - czas na zabawę.

Tort weselny, to doskonały sposób na nadrobienie spalonych w tańcu kalorii. Tu fantazja nie zna granic. Na weselach bawią się nie tylko osoby dorosłe. Na młodszych gości też czekają ciekawe atrakcje. Inspiracji na Targach Ślub i Wesele można szukać jeszcze w niedzielę.